Charita Vyškov

Palánek 476/75, 682 01 Vyškov

+420-776 794 447

Náš tým

Michal Novotný Koordinátor a specialista pro sociální oblast

Narodil jsem se jako optimista. Vždycky se snažím na věci dívat v širším kontextu, a proto máloco vidím jako problém, který by se nedal překonat. V pěti letech mi máma poprvé řekla, že se mnou mlátí silná puberta, a když se nad sebou zamyslím, asi mě to stále nepustilo a asi ani nikdy nepustí. Života si vážím a také si jej chci naplno užívat. Proto se rád nechám obklopovat lidmi, kteří to mají nastaveno podobně. Často mě uslyšíte pobrukovat si nějakou aktuální písničku a jsem tím nakažlivý. Jsem velký snílek, rád plánuju a inovuju.
Hana Regnerová Psychoterapeut


Ráda naslouchám lidským příběhům a nepřestávám se divit, kolik toho lidé dokáží unést. Líbí se mi stále něco tvořit a poznávat, rozšiřovat si obzory. Potřebuji si dělat věci po svém, mít svůj prostor a snažím se to umožňovat i lidem ve svém okolí. Vyhýbám se neochotě a prohlášením, že něco nejde. Mým cílem je naučit se být trpělivější a systémovější. Mám ráda svou rodinu, tvoření všeho druhu, své dvě kočičky, cestování, zahradu, rozhlasové hry, muziku, filmy a hledání nových cest a možností.

Monika Jelínková Preterapeut - metodik

Jsem šťastná žena, vděčná za svoji rodinu a přátele, toužící po objevech ve vnějším i vnitřním světě. S radostí přijímám každou příležitost ke smysluplné práci. Baví mě ztrácet se v přírodě, chodit naboso a vymýšlet a rozvíjet nápady. Mám ráda plameny svíčky a tajemno budoucnosti. Odpočívám a regeneruji v přírodě, na dece nebo na houpací síti. Ráda se směji i rozesmívám ostatní, povídám i poslouchám, dovádím i pozoruji. Nevěřím na náhody, vše je tak, jak má být. Zbožňuji barvy, slunce, zpěv ptáků, šumění řeky. Jsem ráda na světě.
Hana Spáčilová Terénní pracovník

Vrcholky hor, slunce, odrážející se od bělostného sněhu, vánice, zimní večery u svíčky a s teplým čajem, zachumlání se pod pěřinu s dobrou knížkou, vůně rozkvetlé louky, lesní cesty, pole, déšť, horké letní večery, spaní pod hvězdami, rybník, hučící potok, divoká řeka, šumění moře, bouřka, podzimní listí, mlha, barvy, oranžová, žlutá, zelená, červená. Fascinuje mne rozmanitost a barevnost života, zároveň pravidelnost a řád přírody, její moudrost. Jsem vděčná za svou rodinu a zázemí. Ráda cestuji a poznávám nová místa, jiné kultury, neznámé cesty.

Centrum duševního zdraví

Palánek 476/75, 682 01 Vyškov

Telefon: +420-728 729 997

E-mail: michal.novotny@vyskov.charita.cz

nebo Využijte kontaktní formulář v kontaktech

Podpořeno grantem z Norska